Trendy ślubne

Marzą Ci się zdjęcia gości na Twoim weselu? Postaw na profesjonalną fotobudkę!

Fotobudka wynajem – cena nie musi być wygórowana! Sprawdź już dziś!

Koszt wynajmu fotobudki może się różnić, a wszystko zależy od tego, jakie wybierzesz dodatkowe opcje. Najpopularniejszym rozwiązaniem wypożyczania fotobudek są pakiety godzinowe – 2, 3 lub 4-godzinne. Na wesele polecalibyśmy wziąć więcej godzin, ponieważ nie wszyscy będą robić zdjęcia w tym samym czasie, pary będą chciały zdjęcie razem, ktoś inny z poszczególnymi osobami i czas będzie leciał. Najczęściej w standardzie otrzymuje się zdjęcia bez jakiegokolwiek limitu oraz pomoc animatora Dlatego fotobudka wynajem cena jest tak trudna do jednoznacznego określenia.

Jakie zestawy gadżetów do zdjęć warto wybrać na swoje wesele? Zobacz ofertę Wedding Dream Shop!

W Wedding Dream Shop masz do wyboru wiele zestawów z gadżetami do selfie, a jeden z nich zawiera: transparentne balony w złote serca (rozmiar ok. 30 cm, 3 szt.) i ok. 3 m złotego sznurka, białą ramkę ze złotym napisem Best Wedding (wymiary ok. 50 × 59,5 cm, 1 szt.) oraz gadżety do zdjęć w kolorze złotym (wysokość ok. 21 – 42 cm, 8 szt.). Możesz tutaj znaleźć także większe zestawy, które zawierają aż 12 elementów, dzięki czemu Twoi goście będą mieli w czym wybierać! Fotobudka wynajem cena stanie się genialnym rozwiązaniem, które z pewnością zachwyci wszystkie osoby przebywające na Twojej uroczystości.

Album na zdjęcia z Twojej uroczystości! Świetna pamiątka, którą zapamiętasz na zawsze

Jeżeli marzy Ci się pamiątka w postaci albumu ze zdjęciami z Twojego wesela, to Wedding Dream Shop jest idealnym rozwiązaniem! Znajdziesz tutaj przepięknie wykonany album, który ma możliwość spersonalizowanego graweru! To Ty wybierasz, co ma się tam dokładnie znaleźć! Wyposażony został w 20 kart, na których zdjęcia mocowane są za pomocą specjalnych fotoprzylepców lub narożników. Album ten perfekcyjnie wyeksponuje piękno wykonanych zdjęć i stanie się świetnym pomysłem na pamiątkę z przyjęcia ślubnego. Postaw na maszynę, jaką jest fotobudka! Wynajem cena nie musi być wygórowana!

Możesz również polubić…